ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE! Zadzwoń do nas między 8:30 a 16:00. Chętnie pomożemy! --> 22 350 62 61
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

12.08.2013

Klasyczna elegancja

Biel i czerń to kanon, który towarzyszy modzie od wieków. Dla wielu mężczyzn te kolory to również sprytny wybieg w sytuacji, gdy brak pomysłu na dobór innych barw. W takim zestawieniu trudno o pomyłkę, a nie bez znaczenia jest również praktyczny i ekonomiczny aspekt. Białe i czarne elementy męskiej garderoby jesteśmy w stanie połączyć ze wszystkim co znajduje się w naszej szafie. Z tych powodów prezentujemy poniższy zestaw.

Podstawą naszego zestawu jest koszula z podwójnym mankietem (tzw. francuskim), czyli taka do której możemy założyć spinki. Spodnie nie są typowo wizytowe (garniturowe), ale nie powinniśmy się obawiać takiego zestawienia. Łączenie elementów wizytowych z bardziej codziennymi to wyraźny trend od kilku lat. Jako uzupełnienie proponujemy klasyczny czarny krawat śledzik, automatyczny pasek, proste spinki i absolutny hit tego lata czyli biała poszetka.

Jak zawsze w JegoSzafa.pl przywiązujemy wagę do szczegółów. Tak też dobraliśmy wzór paska i spinek. Oba produkty są wpisane swoją formą w prostokąt. To tylko detal, ale to właśnie on świadczy o dyskretnej elegancji. Wszystkie elementy zestawu są tak dobrane, że swobodnie mogą być wykorzystane do innych stylizacji co stanowi o ich dużej uniwersalności.


 

Koszula Pietro Monnti Sprawdź
Spodnie Hombre Sprawdź
Pasek Paolo Scali Sprawdź
Spinki do mankietów Chattier Sprawdź
Krawat Vernon Sprawdź
Poszetka Chattier Sprawdź


Tekst: Natalia Golonka
Fot.: Łukasz Raiński
Oprawa graficzna: Maria Szumska

Powrót