ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE! Zadzwoń do nas między 8:30 a 16:00. Chętnie pomożemy! --> 22 350 62 61
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Artykuł

Zwroty i reklamacje

Znamy i respektujemy wszystkie zapisy prawne dotyczące specyfiki handlu wysyłkowego. Państwa prawa są opisane w szeregu ustaw, których odzwierciedleniem jest nasz regulamin. Dwa najważniejsze z nich to:

  • prawo do odstąpienia od umowy

  • oraz możliwość złożenia reklamacji

Aby procedury i wiedza na temat praw konsumenckich nie stanęły Państwu na przeszkodzie w ich egzekucji przygotowaliśmy dla wygody stosowne formularze prowadzące przez procedurę odstąpienia od umowy oraz reklamacji:

Wymiany towarów

Może się zdarzyć, że zakupiony towar z jakiś powodów Państwu nie odpowiada i chcielibyście go wymienić na inny. Doskonale to rozumiemy i bardzo chętnie takie sprawy załatwiamy. W takim wypadku przed odesłaniem towaru prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli ustalić niezbędne szczegóły.

Pozasądowe rozstrzyganie sporów

Konsument ma prawo do skargi za pośrednictwem platformy ODR (online dispute resolution) dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr. Europejska platforma ORD umożliwia pozasądowe rozstrzyganie sporów dotyczących zobowiązań umownych, wynikających z zawarcia internetowej umowy sprzedaży.