ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE! Zadzwoń do nas między 8:30 a 16:00. Chętnie pomożemy! --> 22 350 62 61
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Artykuł

Zamówienia telefoniczne

Serdecznie zapraszamy naszych klientów do składania zamówień drogą telefoniczną. Ta forma kontaktu pozwoli nam udzielić odpowiedzi na dodatkowe pytania lub w razie potrzeby służyć radą. Aby kontakt telefoniczny był sprawny i rzeczowy przygotowaliśmy dla Państwa specjalny formularz ułatwiający złożenie precyzyjnego zamówienia. W tym celu na karcie produktu, którym są Państwo zainteresowani, prosimy o kliknięcie napisu "Zamów telefonicznie".


Pojawi się formularz zamówienia telefonicznego. Jest on dynamiczny, więc informacje w nim podane są indywidualne i zawsze aktualne dla każdego produktu z osobna. Mając przed sobą wyświetlone dane z formularza to najlepszy moment na wykonanie do nas telefonu (22 350 62 61). Jeżeli chcecie Państwo zamówić kilka produktów to możliwe jest otworzenie osobnych formularzy dla danych produktów w kilku oknach przeglądarki internetowej. Podczas rozmowy poprosimy Państwa o dane z formularza m.in. o kod produktu oraz o wybór wariantu wysyłki. To niezbędne, aby zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z Państwa życzeniem.

 

Podczas rozmowy telefonicznej poprosimy Cię o dane adresata przesyłki, które stanowią dane osobowe.Są one nam niezbędne do realizacji zamówienia. Więcej o sposobie ich przetwarzania znajdziesz w naszej Polityką PrywatnościDANE DO SKOPIOWANIA:
Nazwa firmy: F.H. STOP s.c., Małgorzata i Marek Szpunar
Numer konta: 62 1540 1131 2001 6203 0863 0002