ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE! Zadzwoń do nas między 8:30 a 16:00. Chętnie pomożemy! --> 22 350 62 61
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Artykuł

Bezpieczeństwo

Zakupy internetowe przez wielu wciąż są postrzegane jako te o zwiększonym ryzyku. Podejmujemy wszelkie działania, abyście Państwo mogli bezpiecznie i bezproblemowo wybrać, zapłacić i odebrać towar. Mamy 20 lat doświadczenia w handlu tradycyjnym i hutrowym oraz 3 lata w sprzedaży internetowej. To wystarczający czas, aby poznać potencjalne zagrożenia i właściwie na nie reagować.

Nasza polityka bezpieczeństwa opiera się na czterech filarach:

Towar

Klienci często obawiają się, że po zakupach zostaną z towarem, który okaże się nietrafiony. Tu chronią Państwa przepisy konsumenkie oraz możliwość wymiany towaru na inny. Więcej na ten temat w dziale zwroty i reklamacje.

Płatność

Jeżeli macie Państwo obawy związane z płatnościami za towar to rozwiązaniem jest przesyłka za pobraniem. Należy jednak pamiętać, że każdy przelew bankowy zostawia po sobie rzeczywisty ślad (na Państwa i naszym koncie) – nie ma więc mowy o możliwości zagubienia się przelewu. Aby zaś przyśpieszyć i dodatkowo zabezpieczyć płatności nawiązaliśmy współpracę z renomowaną firmą Dotpay s.a., która od 2000r. jest europejskim liderem w zakresie internetowych transferów pieniężnych.

Przesyłka

Przykładamy dużą wagę do właściwego zapakowania towaru i przygotowania do wysyłki. Bez względu na to czy kupujecie Państwo jeden krawat i jest on przesłany listem czy robicie większe zakupy wszystkie przesyłki są odporne na trudy transportu. Wszystkie nasze pudełka są zabezbieczone przed wilgocią oraz oklejone taśmą tak, aby zminimalizować ryzyko ich uszkodzenia.Dane osobowe

W celu dokonania zamówienia konieczne jest podanie własnych danych osobowych. Nad zapobieganiem przed niekontrolowanym przetwarzaniem Państwa danych czuwa rządowa instytucja GIODO (Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych) oraz następujące przepisy:

  • o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)

  • o ochronie baz danych (Dz.U. 2001 r. Nr 128 poz. 1402 ze zm.).

Nasza baza danych jest oficjalnie zgłoszona do GIODO pod numerem 003265/08, co skutkuje naszym podporządkowaniem się odpowiednim rygorom prawnym zarówno pod kątem przechowywania (odpowiednie zabezpieczenia) oraz przetwarzania danych.