ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE! Zadzwoń do nas między 8:30 a 16:00. Chętnie pomożemy! --> 22 350 62 61
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Artykuł

Współpraca

Sprzedaż internetowa gwałtownie rośnie w trakcie i po padnemii COVID-19. Galerie handlowe choć ciągle będą obecne to ich rola będzie maleć. Im więcej obostrzeń tym przyjemność i sens fizycznych zakupów jest mniejszy. Wygoda handlu on-line oraz korzystniejsze przepisy konsumenckie oznaczają, że internet jako kanał sprzedaży jest obecnie koniecznością.


Kogo zapraszamy do współpracy?

Jeżeli jesteś producentem lub importerem odzieży męskiej, galanterii lub podobnego asortymentu i chcesz zacząć lub rozszerzyć obecność w internecie zapraszamy to do wspłpracy z nami. Oferujemy gotowy i sprawny internetowy kanał sprzedaży w postaci naszego sklepu JegoSzafa.pl oraz naszego konta na Allegro.

Jaką usługę oferujemy?

Nasza usługa to umieszczenie Państwa produktów w naszym sklepie internetowym oraz na koncie Allegro. Usługa składa się z czynności podejmowanych przez nas przed oraz w trakcie obecności oferty w internecie, na które składa się:

- wykonanie i obróba zdjęć (zgodna z aktualnymi wytycznymi regulaminu Allegro),

- stworzenie unikalnego opisu produktu,

- opracowanie indywidualnych tabel rozmiarowych (cel: minimalizacja zwrotów),

- stała reklama produktów sklepu JegoSzafa.pl w wyszukiwarce Google, na Facebook'u oraz Instagramie, i popularnych porównywarkach cenowych (Ceneo.pl, Domodi.pl, Shopalike.pl itd...),

- aktywna promocja produktów na naszym koncie Allegro.

Dodatkowo produkty mogą być też dostępne w naszym sklepie w galerii handlowej co podnosi szansę jego sprzedaży. Jako hurtowania dysponujemy też siecią sklepów detalicznych, w których możemy daną ofertę uplasować.

Czego oczekujemy?

Konkurencyjnych warunków handlowych. Preferowana forma współpracy to rozliczenie towarowo-pieniężne. Jesteśmy jednak elastyczni i w przypadku ofert atrakcyjnych możemy indywidualnie rozpatrzeć warunki.

Kim jesteśmy?

Firma STOP s.c. to ponad 20 lat doświadczenia w handlu detalicznym i hurtowym. Ponad 12 lat zajmujemy się sprzedażą odzieży męskiej w internecie co czyni nas jedną z najbardziej doświadczonych firm w tej branży. W stałym obrocie mamy już prawie 8 tys. towarów. Jako specjalistyczny sklep męski w niektórych kategoriach posiadamy szerszą ofertę niż europejscy liderzy sprzedaży internetowej. Od 6 lat jesteśmy klasyfikowani w rankingu E-Gazele Biznesu (Puls Biznesu) w kategorii "przyrost obrotów".


Kontakt handlowy:

Szpunar Marek - właściciel

szpunarm@wp.pl

tel: 22 350 62 61


Z kim już współpracujemy?

Przedstawiamy listę firm z którymi od lat działamy razem. Budujemy zaufanie wywiązując się rzetelnie z naszych obowiązków.

- PHU Jurel Sp.j.,

- PPHU Kenix Łukasz Nowak (marka Bello),

- P. H. Kosmos Krzysztof Kosmowski (marki: Victorio, Desire),

- Richwell Fashion sp. z o.o. (marki: Rey Jay, City Line),

- Gustaff s.c. Połatyński, Sędkowski, Stęplewski (marka: Gustaff, Tommy Petersen),

- Giewont sp. z o.o. (marka: Just Yuppi),

- Whispering Smith Ltd (marka: Brave Soul),

- F. H. Teer sp. j. (marki: Adriano Guinari, Angelo di Monti, Paolo Scali, Vernon),

- Zanardi Trade Robert Piórkowski,

- Casino Garnitury,

- Unsarto,

- MM Classic,

- PW "Pako" (marka: Pako Jeans)

- V. Fraas GmbH (marka: Fraas)

- FPH Komplement (marka: Alties)

- EM Group s.c. (EM Men's Accessories)

- TOP GAL (marka: Paolo Udini)

- AR Fashion (marka: More)

- PPHU STEVEN, Marek Bryła (marka: Steven)

- Carpe Diem Zbigniew Jędrzejczak (marka: Insignium)