TRWA BLACK WEEKEND!!! Teraz DARMOWA DOSTAWA już przy zakupach od 50 zł!
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

14.07.2015

Odważne dodatki


Bycie modnym i eleganckim staje się coraz bardziej popularne. Po wpisaniu w internet haseł „modny mężczyzna” czy „stylowy ubiór” pokazuje nam się tysiące porad modowych. Wiele z nich jest połączonych ze zdjęciami. Obrazują one, że właśnie tak wygląda elegancki mężczyzna. Nie wspominając już o dużej ilości blogów i stron dedykowanych męskiej odzieży, na których odnajdziemy odpowiedzi na trudne pytania o łączenie poszczególnych elementów garderoby. Warto zainwestować czas i poczytać trochę o trendach i kanonach mody męskiej.


Koszula Paul Bright Sprawdź

Krawat Angelo di Monti Sprawdź

Poszetka Chattier Sprawdź

Nie powinno się sądzić ludzi po wyglądzie - niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami stereotypów. Po tym, jak wyglądamy tworzy się pierwsze wrażenie, które ma zaskakująco istotny wpływ na to, jak będą nas postrzegać. Może nie myślimy o tym, ale tak naprawdę czasami nasz styl mówi za nas. Zachowawczość w doborze kolorów może czasami świadczyć o strachu przed wyróżnieniem się lub brakiem akceptacji w otoczeniu. Może po prostu nie wiemy jak stworzyć swój styl i prawidłowo połączyć odważne kolory? Nie bójmy się świata, nauczmy się komponować i łączyć codzienny strój z ciekawymi dodatkami.


Koszula Paul Bright Sprawdź

Mucha Chattier Sprawdź

Poszetka Chattier Sprawdź

Nie musimy od razu zmieniać całego naszego stylu i kupować pełnej garderoby od początku. Dołożenie jaskrawej poszetki do szarej marynarki lub założenie odważniejszego kolorystycznie krawatu potrafi zmienić nasz wizerunek. Oto kilka naszych propozycji.


Koszula Paul Bright Sprawdź

Krawat Angelo di Monti Sprawdź

Poszetka Chattier Sprawdź

Tekst i Fot.: Iryna Kolesnikova

Powrót